GERGİ TAVAN

Gergi tavan m2 fiyatları 2020 yılıda uygulama barrisol diye adlandırılan pvc kumaş türlerindendir. Gerdirme işlemi gazlı ısıtıcı ile uygulanmaktadır. Gergi tavan uygulama alanı farlılık gösterse bile uygulama alanına göre sekil aldırılarak veya kalıp alınarak kumaş kesilir ve yerine ısıtılarak montaj yapılır. Gergi tavan çeşitleri lake gergi tavan, transparan gergi tavan, aynalı gergi tavan, baskılı gergi tavan diye adlandırılır. Uygulanacak alanın m2 önemli değildir,5 metre ene kadar tek parça uygulana bilinir boy sınırı yoktur. Germe tavan uygulaması m2 fiyatları kumaş kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

GERGİ TAVAN

Gergi tavan kurulumu ve montajı kolay gerilebilen bir ürün; Gergi tavan bir çok kumaş seçeneğiyle, ihtiyacınıza uygun, bütçenize uygun kumaş seçip  uv baskılı 2020 yılına  ait yeni gergi tavan görsel seçeneklerinden yararlanarak baskılı alabilir uygulamalıda 3D GERGİ TAVAN firması olarak sizlere hizmet verebiliriz.

Gergi tavan kumaşları alana ve şekillere göre boyutlandırılır, ve zevke uygun renk seçeneği sunulur. Esnekliğiyle ön planda olan gergi tavan kumaşları yardımıyla dekorasyonunuz modern bir görünüme kavuşur.

 

Gergi tavan m2 fiyatları 2020 yılında yapılacak yerler oldukça uygun olup size zamandan tasarruf sağlar. Kısa sürede uygulanan gergi tavan zamandan da tasarruf sağlarsınız. Boya süblimasyon baskıyla özelleştirilebilir grafikler ve portatif bir tasarım için gergi tavan kumaşı fiyatları belirlenir. Gergi tavan m2 fiyatı metre kare ve metre tül olarak da hesaplanır.

 

Gergi tavan kumaşları çok hafif olup, ağırlık yapmazlar. İleride veya kurulumdan sonra yaşanabilecek herhangi bir sorun çok kısa sürede belirlenir ve aynı hızda çözüme kavuşturulur. Gergi Tavan kumaşlar alanının büyüklüğü veya küçüklüğü ne olursa olsun, uygun boyut ve ebatlarda kesilir. Gergi tavan kaynak makinesinden geçerek fitil kaynaklanır ve geçirildikten sonra montelenmeye hazır hale gelen kumaşlar ,şilte ile sarılır  montaja hazır hale gelir müşterilerimize ambalajı şekilde ulaşır.Gergi tavan m2 fiyatları 2020 yılında yapılacak yerler arasındadır.