LAKE GERGİ  TAVAN

Lake gergi tavan uygulamaları tamamlayıcı ve dekoratif amaçlı kullanılan bir üründür. Renk yelpazesi açısından pek çok renk seçeneği bulunan, gergi tavan uygulamalarında kullanılır. Lake gergi denildiğinde ışık geçirmez bir ürün olduğunu unutmayalım, bu Lake gergi tavan uygulamalarında fiber optik aydınlatma ile dekoratif ışık yaymakta mümkündür.

Lake ürünler sayesinde su ve ses yalıtımından kurtulmak mümkündür.

Lake tavan uygulamalarında tavanlarda aydınlatma kullanmadan tavan yüzeylerini daha düzgün görüntü elde edilir; parlak yüzey sayesinde herhangi bir renk solamsı yaşamazsınız.

Bütün bunlarla birlikte son derece temiz ve hızlı montajı sayesinde eşyalarınızı bile yerinden oynatmadan çok kısa bir süre içerisinde uzun yıllar ilk günkü görünümüyle tavanlarınızı zenginleştirecek gergi tavan kaplaması yaptırabilirsiniz.

 

Fiber optik  gergi tavan uygulamasında; kuması iki taraflı taktıktan sonra cihazı takıyoruz ve fiber optık kablolama işine başlıyoruz tek tek biraz zahmetli ve uzun sürmektedir.Fiber optik aydınlatma cok şık duran ürünler arasında olup siyah üründe gayet mükemmellik katmaktadır.

Separetor destekli yapıldığında ya da kaynaklı modeller ile göz kamaştırıcı bir dekor ortaya çıkmaktadır. Çalışmalarınızda desen ve şekil katabilecek bir üründür.Bu ürünler parlak ve matolarak çeşitlendirimektedir.

Parlak dokusu ile daha geniş ve daha şık bir görünüm sağlamaktadır. Özellikle;Evlerde, kapalı yüzme havuzlarında, hamamlarda,hol , oturma odalarında, mutfaklarda, mağazalarda,banyo ve daha bir çok ortak kullanım alanlarında uygulanmakta ve transparan gergi tavan ile tamalayıcı ürün olarakta kullanılmaktadır.

Ürün renk yelpazesi sizlere fikirler sunmakta gelin yerinde görün…!

Firmamız 3D GERGİ TAVAN olarak sizlere 7/24 hizmet vermektedir; istenidiğiniz zaman wahatsapp üzerinden de ulasabilirsiniz.

Bu zaman kadar hiç şikayet almayan GERLED3D kesinlikle % 100 müşteri memnuniyeti ve kaliteli işçiliği ile müşterileri tarafından hep ön planda tutulmuş ve tercih edilmiştir

.