BARİSOL TAVAN UYGULAMALARI

Barisol gergi tavan villa, AVM, otel mağaza ve tüm dekoratif amaçlar için tasarlanmış şık tasarımlı gergi tavan modeli olarak ışığın ortama homojen yayılmasını sağlayıp mekanın her yerini aynı derecede aydınlatmasını sağlar. Barisol gergi tavan kişiyi rahatsız etmeyecek şekilde aydınlatma sağlar. transparan gergi tavan kullanılan özel ledler sayesinde enerji tasarrufu sağlar. Uygulanan aydınlatma sayesinde göze rahatsızlık vermez ve ortamı uygun şekilde aydınlatır renk olarak beyaz ve gün ışığı modelleri ile farklı ortam yaratılır aydınlatma olarak beyaz led aydınlatma gün ışığı aydınlatma RGB renk değiştiren aydınlatma sistemleri ile ortama farklı dekoratif bir görüntü sağlamaktadır.

Barissol PVC Gergi Tavan tamamen yerli üretimden oluşan, geri dönüşüm imkanı bulunan CE ve İSO gibi kalite belgeleri ile uluslararası arenada kabul görmüş gergi tavan çalışmasıdır.

 

Barisol tavan tercih edilen ürünler arasındadır;strech tavanlar hoş doku sayesinde şeffaftır, uygun gergi tavan fiyatları 2020 yılında almak isterseniz cazip fiyat ve baskılı baskısız çeşitleriyle ev, işyeri, avm gibi birçok alanda Barisol tavan uygulayarak çok şey kazanabilirsiniz. 3D Gergi tavan olarak sizlere 7/24 gergi tavan hizmeti veren firmalar arasındadır.

Barisol gergi tavanı neden seçmeliyim ?

Yüksek kaliteli barisol

Kusursuz tasarım mimari

100’den fazla farklı ton

Mat, ayna, kadifemsi, delikli ve yarı saydam yüzey

Büyük yapılar oluşturma kabiliyeti

 

Barisol gergi tavan tavandan gelen boya ve tozlardan  korur, çok dayanıksızdır, suya dayanabilir bir üründür.

Kış aylarında ısı sağlayan barisol tavan aydınlatma sayesinde ısınabilirsiniz; led aydınlatmanın çok olması size artı maliyet getirmez az yakan üründür. Araçlarda kullanılan mesela yeni versiyon hibrit teknolojisi gibi düşünün.

 

Dediğimiz gibi, şu özelliklere de sahipler:

Hızla kurulmuş, rahatsızlık vermez,

Güneş ışığına karşı dayanıklı,

Renk değişikliği yok,

Neme dayanıklıdır,

Çatlamaz,

Çarpışmalardan etkilenmez,

Hızlı ve kolay temizlenir,

Yakmıyor,

M1 yangın sertifikası var,

Yanmıyor,

Barisol tavanlar, bu alanların tasarımı, onarımı, yapımı ve onarımında kullanılır:

evlerde

bankalar

mağazalar ve ofisler

restoranlar ve oteller

spor salonlarında

okullarda, hastanelerde ve tıbbi kurumlarda

müzelerde ve konser salonlarında